• Sign in to follow this  

  Поліція використовуватиме на дорогах прилади вимірювання швидкості

     (1 review)

  Viacheslav_lexx

  Поліцейські застосовуватимуть спеціальні пристрої «TruCam» в місцях концентрації ДТП, на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного та національного значення. Насамперед, така фіксація порушень швидкісного режиму є превентивним заходом. Про це сьогодні, 8 жовтня, повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексій Білошицький.

  За його словами, прилад дозволяє  фіксувати швидкість на досить великій дистанції – 1200м. 

  «Ми запускаємо фіксацію порушення швидкісного режиму не для того, щоб притягувати водіїв до відповідальності, а саме з метою превенції. Наше завдання – спонукати водіїв знизити швидкість в тих місцях, де є підвищений рівень дорожньо-транспортних пригод, особливо – ДТП з потерпілими і загиблими», – повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

  Він розповів, що пристрій використовуватиметься виключно за наявності попереджувального знаку про те, що ведеться фото- та відеофіксація правопорушень. Водночас використання приладу буде здійснюватися  поряд зі службовим транспортним засобом, який буде стояти з увімкненими проблисковими маячками синього кольору. Інформація про такі місця вже оприлюднена та буде постійно оновлюватися. 

  Олексій Білошицький також наголосив, що характеристики приладу не передбачають втручання людини в роботу пристрою на місці фіксації порушення.

  43312936_2136132649974871_2705173245736255488_n.thumb.jpg.9be3190dce7afd8f50afe83646c3251f.jpg

  «Прилад містить в собі спеціальну систему шифрування даних. Тобто неможливим є втручання в ті дані, які створені за допомогою даного приладу. Інспектор не має доступу і не може видалити будь-які моменти самостійно. Також прилад містить так званий лічильник правопорушень, які були зафіксовані за допомогою даного приладу», – розповів Олексій Білошицький.

  Він також додав, що контроль за відповідністю кількості зафіксованих правопорушень та притягнених до відповідальності буде здійснюватися у відділах моніторингу в кожному управління патрульної поліції.

  Водночас Олексій Білошицький зазначив, що відсьогодні і до наступного понеділка включно така фіксація фактів перевищення швидкості здійснюватиметься у пілотному режимі. 

  Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції розповів, що використання цих приладів є першим кроком у подальшому розвитку системи фото- та відеофіксації правопорушень.

  «Наступними кроками стануть запуск приладів, які будуть розміщені стаціонарно в службових автомобіля, та запровадження системи автоматичної фіксації», – повідомив Олексій Білошицький.

  photo_by_george_lazurenko_0732.thumb.jpg.c325fbef5fbe875f3c8e426f281199e3.jpg

  ПИЛОТНЫЙ РЕЖИМ: ВОДИТЕЛЕЙ ПЕРВУЮ НЕДЕЛЮ НЕ БУДУТ ШТРАФОВАТЬ

  По сообщениям Нацполиции, с  8 по 15 октября включительно данный проект работает в пилотном режиме. Потому водители за нарушения отделаются, предварительно, беседой с полицейским. По истечению срока, за превышение скорости водителей к ответственности будут привлекать по стандартной процедуре. Транспортное средство будет остановлено, водителю предъявлен факт нарушения, затем вынесено постановление и выписан административный протокол. Если превышение скорости на 20 км/ч, то сумма штрафа составляет 255 гривен, превышение на 50 км/ч — 510 гривен (КУоАП ст. 122).

  Источник - mvs.gov.ua

  Edited by Viacheslav_lexx

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Create an account or sign in to leave a review

  You need to be a member in order to leave a review

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now


  Now_olya

  Report ·

    

  +

  Share this review


  Link to review