Recommended Posts

Igor psychology

+5d45bbbb95e8f_.thumb.jpg.2564d5a5d01e0e0dc3a86c3bd8311c40.jpg

Психологічне здоров'я - це коли людська особистість абсолютно добре, себе відчуває, почувається, на емоціональному рівні та думає про те що робить її здоровою і щасливою.

Як цього добитись ?

Перше не давайте своїм дітям телефон і планшет, в три роки, це табу до 12 років. Вділяйте своїм дітям увагу, знаходьте спільні інтереси, допомагайте їм знайти правильні інтереси, направляйте їх, виховуйте їх, виховуйте себе, навчайте їх і самі навчайтесь, вони ростуть і ви з ними ростіть, з ними, не ставте ганебних цілей, які ставлять теперишні українські дет-садки, школи, вищі навчальні заклади, в своїм преважній, на жаль, більшості. Завжди пам'ятайте, що ви перший авторитет, для своєї дитини і те що є в вас буде,в ній, те чим ви займаєтесь, тим і вони будуть займатися. Треба спілкуватись з дітьми, з перших років життя, як з дорослими, увага і розуміння, співпраця і розвиток- це перш за все. Толку більше буде не від телефону,чи планшету,а від лопатки і ліпіння пасочок, бо це колосальний розвиток, мала моторика рук, пам'ятайте, що ладоні рук і ступні ніг- це 80% головного мозку людини. А ще запахи, звуки, побачене, пережите, сенс слів і діяльності, через питання і пояснення, від батьків, перш за все, а не виховательок, нянь , вчителів, викладачів, якім давай зарплату та хай впускаються скоріше, бо нам на них пофіг, бо вних є батьки. Це корінь зла психологічної хвороби. Далі якщо ви запущений дорослий і в вас психологічні проблем, а це психологічна хвороба, не вміння подолати, те що заважає життю і здоров'ю, невміння контролювати себе, не вміння добиватися свої конструктивних цілей, як примітивних, так і надвисоких.

Друге як це все подолати особистості, в дорослому віці ? Не йдіть до магів, чаклунів, ворожок, екстрасенсів, бо це магікофренічний розлад психіки, який при поглубленні викликає магікофренічний синдром, а це вже психічна хвороба, інвалідність. Не йдіть до священників, на вичитку, бо зараз не та вичитка, що була в давній християнській церкві. Тоді священник забороняв людині причащатися, бо як людина витравила, з себе святого духа, по часу, по силі гріхів, от так же само, вона мала витравити, з себе злого духа і тільки тоді допускали, до причастя. Ще тоді назначались на той термін молитви, для психологічно хворої особистості і для її сім'ї, як курс психологічної терапії, при чому інтенсивної, бо часто доходило, до крайності, із-за запущеності. Вичитка, або екзорцизм її ще називають, проходив так, священник, благословенний, на це, а не якийсь інший, бо цьому вчитись треба і посвятить все своє життя треба було, за допомогою одної тільки індивідуальної, молитви соборної, з сім'єю хворого виганяв бісовщину, як ви розумієте, це те варварство і злочин, проти хворої психологічно людини, що зараз "попи срібники" витворяють. Проблема в вас не Бог вас наказує, а ви самі себе наказуєте, бо не вмієте, просто банально переключатись. Перше прийняти навіть, якщо це пика самого диявола, це просто інформація, а не сам диявол і т.д. і т.п., відфільтрувати, трансформувати, преключитись, на те що, в данний момент вам треба, завжди майте цілі, як мізерні зблизька так і надвеликі, десь далеко, але якщо, до них наполегливо рухатись, то вони збудуться. Людська психіка- це калейдоскоп, трансформер, що захочеш те й отримаєш, є час для біологічних потреб, на яких треба усій людській особистості зфокусуватись, тут і тепер, а не думкам хто, його знає де, є ще потреби соціальні і духовні, з ними теж саме. Як в телевізорі 100 виключені і лише оди включений, тренуйтесь, в цьому, перетворюйте кількість інформації, в якість її відтворення, а там і насолоду почнете отримувати, якщо ви одним і тим самим займаєтесь, змініть вид діяльності, спробуйте те чим ви ніколи не займались, якщо ви людина психічної праці, то виберіть щось фізичне і навпаки люди фізичної праці, виберіть щось психічне.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

1 1